Podaj dalej...życzliwość „Życzliwość jest pragnieniem szczęścia drugich” -Tolmann Pesch- 21 listopada obchodzony jest dzień pełen uśmiechów, dobrych uczynków i pozytywnych emocji, czyli „Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień ” Główną ideą obchodów Dnia Życzliwości jest uzmysłowienie i przypomnienie ludziom o tym, iż tylko wzajemna życzliwość może stać się podstawą do zbudowania pokoju i pomyślnych relacji międzyludzkich na całym świecie.Taki dzień jak ten przypomina wszystkim, że warto jest zatrzymać się na chwilę, zastanowić nad własnym życiem, uczynić drobny gest życzliwości w stronę drugiego człowieka poprzez ciepły uśmiech, miłe słowo, uprzejmość, okazanie empatii, czy przyjazne nastawienie. W.T ...
Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja życzą Wolontariusze Publicznego Gimnazjum nr 5.
"Majowe ksiuty z Temidą" obejrzeli seniorzy z Osiedla XV - lecia 27.02.17r. Wykonawcy: Amatorski Teatr Proscenium Scenariusz i reżyseria: Izabella Mosańska. "Majowe ksiuty z Temidą" oparty jest na felietonach Stefana Wiecheckiego - Wiecha, które powstały na podstawie jego humorystycznych sprawozdań sądowych. W. Trojanowska
Komentarze
Prześlij komentarz